DAHİ GRUP İnşaat

Kurumsal

DAHİ GRUP İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
DAHİ GRUP İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Firmamızın faaliyet gösterdiği her alanda önceliği “ kaliteli hizmet” sumaktır. Bu amaç doğrultusunda kendini geliştiren ve sorumluluk almaktan çekinmeyen yapısı sayesinde kısa sürede sektörde müşterilerine çözüm ortağı olma misyonunu üstlenmiştir.

Dahi grup inşaat genç ve dinamik teknik kadrosu, ekip çalışmasına ve gelişen teknoloji ve gerekliliğine verdiği önem ile topluma, çözüm ortaklarına ve sektöre katma değer sağlamayı kendine hedef edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda firmamız faaliyet gösterdiği her alanda ulusal ve küresel firmalar arasında yer edinme misyonuna  sahiptir.

DAHİ GRUP İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Vizyonumuz

DAHİ GRUP olarak; verdiği ve vereceği hizmet kalitesi ile içinde bulunduğu sektörde öncü ve ilklerin yaşandığı bir kuruluş olarak daima tercih edilen bir marka olmaya devam edecektir. İçinde barındırdığı bütün iş alanlarında kalite belgesini alarak kendi markasını oluşturup sadece Türkiye’ye değil tüm Dünya’ya hitap edebilir hale gelen bir firma olacaktır. Müşterilerine huzur veren, iş yapacağı kuruluşların kurumsal yapıya bürünüp güçlenmesini sağlayan, kuruluşların bütün kademelerindeki çalışanlarına eğitim desteği veren, kuruluşların değişime ayak uydurabilmesini sağlayan, yaşanan değişimleri yönetebilen başarılı insan kaynağının oluşmasını sağlayan, verimliliğin süreklilik kazanmasını ve giderek artmasını sağlayan bir firma olacaktır. Alanında rastgele çalışmalar yerine bilimsel ve kaliteli çalışmalar ile adından övgüyle söz ettiren ve söylenenleri hak eden, yaptığı organizasyonlarda etkinliğini arttıran ve güçlendiren, uzmanlaşan ve kendini yenileyen ekibi ile farklı bakış açıları oluşturabilen, tecrübelerini paylaşmaktan kaçınmayan bir firma olmaya devam edecektir.

DAHİ GRUP İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Misyonumuz

Kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak tercih edilen kararlı bir kuruluş olmak istiyoruz. Uzun vadeli olarak ayakta kalmayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen kuruluşlarla çalışarak çağdaş bilgi ve teknolojisinin yardımıyla ilgilendiği bütün alanlarda gereksinimlere cevap verecek eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek istiyoruz. Etkili takım çalışması için ortak kültür, dil, hedef geliştirilmesini sağlayarak müşterinin ihtiyaç duyacağı kalifiye insan kaynağını yetiştirmek, eğitmek, geliştirmek ve bütün problemleri proje bazında üstlenerek çözüme kavuşturmak istiyoruz. Değişim ve gelişim sürecinde bilimsel ve tecrübeye dayanan bir anlayışla hızla artan ve değişen rekabet şartlarına uyum sağlamak ve uyum sağlamayı kolaylaştırmak istiyoruz.